APIE MUS

Kaminų sistemų gamintoja "Presto" buvo sukurta 2004 metais kaip uždaroji akcinė bendrovė. Intensyviai plečiantis 2012 metais tapo akcine bendrove. Nuo šiol mūsų įmonės pavadinimas yra AB "Presto" . Šiais metais įmonė debiutuos Varšuvos vertybinių popierių biržoje New Connect rinkoje.
Kaminai "PRESTO" yra plačiai naudojami gyvenamųjų namų ir daugiabučių statybose. Jų konstrukcijos pagrindas - vamzdis, gaminamas iš šamotinės keramikos, apmūrytas keramzitbetonio blokais. Mūsų inžinierių praktinė patirtis leido parengti ir pristatyti į rinką originalios formos komplektą. Vidinis šamotinis vamzdis pagamintas vokietijoje Harsch Steinzeug GmbH gamykloje pasižymi dideliu atsparumu aukštoms temperatūroms bei kondensato neigiamam poveikiui. Įmonė "Presto" turi sertifikatus visiems sudedamiesiems elementams, išduotus Statybinės technikos instituto Varšuvoje, LGA Bautechnik GmbH NĂźmberge (Vokietija) ir CEBET Varšuvoje. Kiekvienas kamino modelis atitinka Lenkijos ir Europos standartus ir yra žymimas ženklu CE. Atsižvelgiant į tai, įmonė kaminams suteikia 30 metų garantiją. 2007 metais įmonė įsigijo didelį žemės plotą Debėje, netoli Varšuvos. Iš pradžių buvo pastatytas centrinis sandėlis, o 2011 metų pavasarį pradėta statyti nauja būstinė, kuri baigta statyti 2012 metais. Nuo įsikūrimo pradžios kompanija "Presto" išlaiko aukštą savo produktų kokybę bei plečia komercinę veiklą.

Įmonė "Presto" siūlo kaminus, skirtus dujiniams katilams su atvira ir uždara degimo kamera, taip pat kaminus, skirtus naftos produktų, kietojo kuro (koksas, anglis, malkos) katilams, įdėklus židiniams ir kaminams. Tarp įmonės komercinių pasiūlymų rasite ir elementus kaminų statybai, kurie skirti kondensaciniams katilams. "Presto" kaminų sistemos pasižymi nesudėtingu ir greitu montavimu.

Įmonė "Presto"taip pat siūlo elementus, skirtus ventiliacinių kaminų statybai. Šie kaminai yra pagaminti iš keramzitbetonio blokų, dėl kurių montavimas tampa labai greitas. Įmonės misija - būsimų investuotojų švietimas kaminų naujų technologijų srityje, o taip pat modernių kaminų gamyba. Įmonės produktai yra nauji ekologiškos šildymo technologijos elementai.

Įmonė "Presto" prekybą vykdo plėsdama platintojų tinklą visoje Lenkijos teritorijoje, taip pat sėkmingai užkariauja naujas rinkas už šalies ribų. Įmonė vykdo gerai apgalvotą ir sėkmingą rinkodaros politiką. "Presto" kartu su savo prekybos partneriais dalyvauja didžiuosiuose Lenkijos ir užsienio prekybos mugėse, vykdo švietimo kampanijas, organizuoja ir dalyvauja edukacinio mokymo ir praktinio mokymo kursuose rengiant specialistus. Tokiu būdu apmokytam personalui suteikiami aukštos kvalifikacijos techninių konsultantų ir rangovų sertifikatai kaminų sistemų tinkamo parinkimo, statybos ir eksploatavimo srityje.
Kviečiame aplankyti kitas internetinės svetainės www.presto-kaminai.lt skiltis, kur rasite tikslią informaciją apie kaminų sistemas, montavimo instrukciją ir pagrindinę informaciją apie kaminų technologijas.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ: